تبلیغات
از شیر مرغ تا جون ادمیزاد آموزشهایی مثل........ که قبل از ازدواج باید جواننان بدانند؟؟؟؟؟؟ زیباترین مد آموزشهایی مثل........ که قبل از ازدواج باید جواننان بدانند؟؟؟؟؟؟ - خودآموز فتوشاپ ،عکس خود را زیبا کنید
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :1
  • بازدید دیروز :4
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
جدیدترین مد لباس محجبه ایرانی مد89
جدیدترین حلقه های ازدواج مد89
زیباترین مدل زیبای انگشتری مد89
زیبا ترین مدل های عروس 89
جدیدترین مد2010 لباس هندی
جدیدترین مدل زیبای روسری زنانه
جدید ترین مد بستن شال وروسری مد89
زیباترین مدل لباس زنانه 2010
جدید ترین مدل های لباس با طرح ایرانی89
نرم افزار امنیتی
نرم افزار کامپیوتری
نرم افزار وآهنگ موبایل
بازی موبایل
مستند
نرم افزار کامپیوتری
مجموعه لباس و جواهرات بهاری و ست2010
جدید ترین مد لباس حجاب دار 89
زیباترین مد رنگ مو2010
زیباترین مد کیف89
جدیدترین مدل 89عینک آفتابی
زیباترین مدل مو زنانه
زیباترین گردنبند مردانه
زیباترین لباسهای نامزدی
مد جدید لباس اسلامی
مد جدید89با طرح نیمایی
لباس خواب بهاره
لباس تابستانه برای زنان باردار
مد ست لباس بهاره 89
مدلهای زیبای کوتاه پسرونه
زیباترین مد ارایش و شینیون
مدل آرایش عروس باحجاب
زیباترین مد آرایش عروس با حجاب مد 89
زیباترین مد آرایش که تا حالا دیدید
زیباترین مد آرابش دختران جوان
زیباترین مد ناخنها 89
آموزش مرحله به مرحله زیباترین آرایش ناخن
زیباترین آرایش هندی 89
زیباترین آرایش های خلیجی مد89
مجموعه لباس و جواهرات بهاری و ست89
مد جوراب بلند وکوتاه زنانه 89
مجموعه لباس تزیینات 2ست 89 2010
مدل ساعت نامزدی 89 2010
مجموعه لباس تزیینات ست 89 2010
مدل دستبند تزیینی
طریقه چیدن سفره هفت سین عید89به سبک جدید
کارت تبریک سال 89
روش پخت سمنو عید89
رنگ مد سال 89
سال 89 سال ببر و کارت آن
اس ام اس و پیامک های مخصوص تبریک عید ۸۹
اس ام اس روز پدر
اس ام اس روز مادر
اس ام اس خنده دار
اس ام اس عاشقانه
مدل لباس کوتاه برای دختران جوان2010
مد2 لباس عروس 2010
مد لباس عروس 2010
مد لباس خواب زمستانه وتابستانه 2010
مدآرایش 2010 برای دختران
چهره خود را روی سنگ هک کنید
چهره خود را وحشتناک کنید
چشمان خودرا جذاب کنید
خودآموز فتوشاپ ،عکس خود را زیبا کنید
لباسهای حجاب دار 2010
مد بستن شال2010
طریقه بافتن مو به طور زیبا
آموزش مرحله به مرحله سایه چشم طاووسی
آموزش مرحله به مرحله سایه چشم
مد لباس سیز همراه با سایه چشم2010
مد مجموعه لباس مجلسی2010
مد سینه ریز وگوشواره 2010
لباس روعه کوتاه 2010
مد تزینی پا2010
مد لباس مجلسی دامن بلند 2010
زیباترین جواهرات2010
مد کیف عروس 2010
مد روسری عروس2010
مد کفش عروس2010
دسته گل عروس2010
شلوار راحتی خانه 2010 برای خانمها
کارت دعوت زیبا 2010
زیباترین اتاق خواب نامزدان جوان2010
زیباترین لباسها برای دختران جوان 2010
زیباترین مد آرایش عروس2010
لباس عروسی برای کودکان 2010
3مجموعه لباس وتزینات برای خانمها مد 2010
کیف مد2010
مجموعه لبا س وتزینات برای خانمها مد 2010
مد لباس نامزدی زنانه 2010
مد شلوارک وپیراهن مردانه 2010
آموزش مرحله به مرحله آرایش چشم 2010
2سایه چشم2010
سایه چشم2010
آرایش چشم 2010

این خودآموز فتوشاپ ، به شما خواهد آموخت که چگونه به استفاده از تنوع رنگ ، روشنایی ، و برش و روشهای رب surreal دستکاری در عکس ایجاد کنید. . ترکیب خلاقیت خود را با این تکنیکها برای ایجاد اثر هنری فتوشاپ عکس خود را دستکاری.

 ترکیب عناصر عکس به ایجاد یک عکس دستکاری Surreal

پیشنمایش نتایج نهایی

Combine Photo Elements to Create a Surreal Photo Manipulation Photoshop Tutorial

گام 1 -- محل سابقه و هدف

 گام اول آن را به جای آسمان ، سوابق ما ، . همانطور که می بینید ، ما باید تغییر رنگ آن است. ما قصد داریم برای ایجاد نیمی از تصویر را با تن گرم و دیگری با تن سرد با استفاده از ابزار رنگ تعادل می باشد. , sky and then choose Image > Adjustments > Color Balance. برای این کار ، آسمان را انتخاب کنید و سپس تصویر را انتخاب کنید> تنظیمات> رنگ تعادل می باشد.  . انتخاب کنید "برجسته" و "سایه" و سپس اضافه کردن سعی کنید بیشتر از این رنگ تا زمانی می خواهید تن در تصویر شما.

02

 2 -- رنگ آسمان

. تکراری لایه با آسمان است. (Image > Adjustments > Color Balance)  . حالا ما می رویم به تکرار در مرحله قبلی با استفاده از ابزار تعادل رنگ (تصویر> تنظیمات> رنگ تعادل) اما این بار اضافه کردن تن آبی و فیروزه ای.  به یاد داشته باشید برخی از رنگ برای اضافه کردن به برجسته و سایه نیز هست.

03

 ابزار پاک کن را انتخاب کنید سپس در نوار گزینه ، تار قلم مو را انتخاب کنید مانند زیر نشان داده شده :

04

r. حالا ابزار پاک کن سمت چپ آسمان به ابتدای صفحه پاک کردن لایه استفاده کنید. این کار باعث گرم تن از لایه زیر را هر کجا که شما ظاهر رنگ. . هنگام استفاده از مداد پاک کن ، ایجاد سکته منحنی به جای قطع راست. . هنگامی که شما به پایان رسید این مرحله ، شما می توانید تاری از لایه جاری را به ایجاد رنگ زیرکانه تر است را کاهش دهد.

05

 3 -- اضافه کردن مدل

عکس باز حالا از مدل. استفاده از ابزار جادویی ترکه برای ایجاد یک مجموعه ای از مدل ، سپس بر روی دکمه اضافه کردن لایه ماسک در پالت لایه ماسک از مدل ایجاد کنید.  محدود کردن ماسک با نقاشی در لایه ماسک با استفاده از قلم مو را با لبه سخت تر.  . هنگامی که شما انجام این مرحله ، موقعیت زن را در مرکز تصویر.

06

گام 4 -- رنگ مدل

 همانطور که می توانید روشنایی از مدل می بینند نه در ترکیب به خوبی با پس زمینه. ما قصد داریم به حل این سطوح با استفاده از ابزار. Choose Image > Adjustments >  contrast background تصویر را انتخاب کنید> تنظیمات> سطوح و انتقال sliders ورودی برای اضافه کردن کنتراست که منطبق بر کنتراست از زمینه

07

Now choose Image > Adjustments > Hue/Saturation . در حال حاضر تصویر> تنظیمات> رنگ / اشباع را انتخاب کنید و کاهش اشباع اشباع ایجاد شده که با استفاده از ابزار سطوح را کاهش دهد.   was reduced by –24. برای تصویر مورد استفاده در این آموزش ، اشباع توسط -24 کاهش یافت.

  قدم بعدی خواهد بود دقیقا همان است که در مرحله 2 (هنگامی که ما استفاده می شود ابزار تعادل رنگ) به جز ما قصد داریم آن را در مدل استفاده کنید. layers. اول ، تکثیر لایه با مدل طوری که شما دو لایه. Select one of  (Image > Adjustments > Color Balance) . یکی را انتخاب کنید از لایه با مدل و سپس ، مانند دو مرحله ، استفاده از ابزار تعادل رنگ (تصویر> تنظیمات> رنگ تعادل) برای اضافه کردن برخی از قرمز / زنگ زرد است.

08. همانطور که می بینید ، به نظر میرسد تخصص در امر بهتر است با نیمی از سمت چپ پس زمینه.  the other layer of the model then choose Image > Adjustments > Color Balance tones. در حال حاضر ، را انتخاب کنید لایه دیگر از مدل را انتخاب کنید و سپس تصویر> تنظیمات> رنگ تعادل و اضافه کردن برخی از زنگ های آبی و فیروزه ای.

در حال حاضر ، به عنوان قبل از شما با آسمان بود ، استفاده از ابزار پاک کن با لبه نرم و سمت چپ لایه را با دختر در آبی رنگ به تن حذف شده است.  color effect. کاهش تاری در لایه جاری را به کاهش قدرت اثر رنگ.

09

 انجام داده ایم مطابق با سخت ترین قسمت نور از مدل با سابقه. . ادغام لایه های از مدل را به یک لایه. (found in the Image > Adjustments menu)  . حالا شما می توانید مجددا سطوح withthe ، تعادل رنگ ، بازی و اشباع (که در تصویر> منو تنظیمات) تنظیمات را بیشتر.

 گام 5 -- آذرخش مدل

. برای تصویر مورد استفاده در این آموزش ، نور می آید از پس زمینه را ترک کردند. و به بازی نور ، ما باید پشت مدل به تاریک شدن. . برای شروع ، سوختگی ابزار را انتخاب کنید.

10

. استفاده از یک قلم موی نرم ، ویرایش midtones ، و قرار گرفتن در معرض مجموعه ای در حدود 30 ٪.

11

 در حال حاضر ، بیش از قلم مو مدل های بازگشت استفاده کنید. . سعی کنید آن را بیش از حد تاریک نیست ، فقط کمی. . با استفاده از این ابزار در دامن بیش از حد.

. پس از آن ، انتخاب ابزار گول زدن و رنگ نمای کلی از مدل (مو به خصوص در او و او بازوی چپ).

12

 گام 5 -- ریشه ها

 حالا ما می رویم به اضافه کردن برخی از ریشه و شاخه به بدن از مدل. . این سخت نیست و شما تنها کاری که باید برخی از تصاویر از درختان و ریشه. . ما خواهد شد برش قسمت های ریشه و درخت و دادن برخی از آنها را رنگی می خواهم که ما با استفاده از ابزار رنگ تعادل زودتر بود.

13

مرحله اول خواهد بود که برای ریشه زیبا نگاه را انتخاب کنید و آن را با ابزار های مورد علاقه خود را (کمند مغناطیسی یا حالت ماسک سریع به عنوان مثال). later. نگران نباشید اگر این انتخاب کامل نیست ، بعدا ما آن را تغییر دهید. کپی کردن آن و قرار دادن در تصویر ما است.

14

همانطور که می توانید تصویر جدید مراجعه کنید تا به نور و رنگ همان است که دیگران ، به نظر میرسد از ضرر نخواهید کرد. . آنچه که به انجام آن همان است که ما با آسمان و دختر بود. Choose Image > Adjustments > . تصویر را انتخاب کنید> تنظیمات> دسته بندی اعضا و تنظیم sliders ورودی می باشد  اگر شما یک حرکت را در مرکز به سمت چپ تصویر روشن تر خواهد شد. I اگر شما آن را حرکت به سمت راست تصویر تیره تر خواهد شد.  در مورد ما ما می رویم به حرکت به سمت راست.

Now choose Image > Adjustments > Color Balance  . حالا تصویر را انتخاب کنید> تنظیمات> رنگ تعادل و اضافه کردن رنگ و بسته به جایی که میخواهید به ریشه قرار دهید.  اگر ریشه آن را در بازوی سمت چپ دختر ، برای مثال ، آن نیاز به رنگ قرمز و زرد است. But if it is on the right arm you have to add blue and cyan. اما اگر آن را روی بازوی راست شما باید برای اضافه کردن رنگ آبی و فیروزه ای است.  این بار ما می رویم به اضافه کردن رنگ زرد و قرمز است. : این است که چگونه آن را با تغییرات می رسد :

15

زمانی که شما دارای ریشه آماده شود ، آن را فقط جایی که شما فکر می کنید که از این پس نگاه خوب و پاک کن را انتخاب ابزار قلم مو را با تمرکز. پاک کردن تمام بخشی که شما لازم نیست و فرم صحیح دادن به این ریشه ، که اکنون از آن هنگامی که شما در جهت بهبود ریشه انتخاب.

16

. مرحله نهایی خواهد شد به استفاده از ابزار رایت در مناطقی که ما باید سایه را ببینید. برای مثال ، در تصویر زیر ، آن را بیش از بازو و یا در پایین مورد استفاده قرار گرفت.  using Image > Adjustments > Color Balance too. من اضافه کرده کمی از آبی با استفاده از تصویر> تنظیمات> رنگ بیش از حد تعادل. تاریخ و زمان آخرین قدم است به پاک کردن قسمت فوقانی ریشه ظاهر چین دار ایجاد کنید.

17. همه ریشه های اضافه را با استفاده از همان روند. . بزرگترین ضربه به نتایج شما در انتخاب عکس ها را ببینید.   هنگامی که شما عکس ها خوب کار میکند ، شما باید بدون مشکل گرفتن نتایج خوبی در استفاده از این تکنیک.

18

. است تنها یکی از جزییات آخرین بار که توضیح می دهند وجود دارد. گاهی اوقات ، برای حس واقعی تر می توانید سایه را به ریشه می افتد که بیش از پوست و یا لباس اضافه کنید.  : نگاهی به این تصویر :

19

 تنها تفاوت آن سایه در بازوی راست.  (or choose Layer > Layer Style > Drop Shadow). برای ایجاد این سایه تنها کاری که باید به ایجاد لایه دوبار کلیک کنید بیش از ریشه و لایه سبک منو باز خواهد شد (و یا لایه را انتخاب کنید> استراتژی لایه> افت سایه) . سایه افت را انتخاب کنید و سپس استفاده از فلش با سایه آزادی به حرکت می کند.  هنگامی که شما putted سایه در محل درست فقط استفاده از نوار منو تاری در سایه کاهش شدت بیشتر یا کمتری برای اضافه کنید.

20

گام 6 -- زمین و چمن

 در حال حاضر ما قصد داریم برای اضافه کردن به زمین. تصویر اول از آن استفاده کردم یک زمین ساده با شن و ماسه گرفته شده از عکس از ساحل.

21

 چمن از عکس های مختلف گرفته شده است.  اول ، ایجاد یک لایه ی جدید برای چمن و موقعیت آن را پشت سر پایین لایه با مدل.  انتخاب و برش قسمت های مختلف چمن سپس مخلوط را در یک فیلد از چمن مانند تصویر زیر ایجاد کنید.

22

این لایه با چمن باید بین لایه همراه با مدل و با لایه ی زمین قرار.  . یک لایه جدید ایجاد و آن را در بالا و موقعیت لایه با مدل و اضافه کردن برخی از چمن پشت پا مدل ها به پوشش دهند.

23

 در نهایت ، به دقت بعضی از چمن و سنگ بر لبه چمن ها را اضافه و زمین برای مخفی کردن لبه های سخت. مهم است که شما را بازرسی لبه های کاملا به مخفی کردن هر

24

گام 7 -- اضافه کردن ریشه های بیشتر

. در حال حاضر ما قصد داریم برای اضافه کردن ریشه و گل در کلوزآپ.  اگر شما را خوانده ام همه مراحل قبلی ، شما بدون مشکل انجام این کار داشته باشند.   همانطور که قبلا ذکر شد ، بسیار مهم است که شما را انتخاب عکس خوب برای کار با. background. عکس باید با کیفیت بالا و در روز بیست و منظره جلو عکس از پس زمینه به. در صورت استفاده از تصاویر با کیفیت پایین ، نتایج به پایان رسید نگاهی فقیر خواهد شد.

 با استفاده از این در ذهن ، استفاده از انواع مختلف عکس از گل ، ریشه ، تنه و. کات کردن آنها را به دقت با طناب یا ابزار ماسک سریع و قرار دادن در دستکاری عکس.  (Image > Adjustments > Color Balance). با استفاده از همان تکنیک رنگ آمیزی با استفاده از ابزار تعادل رنگ (تصویر> تنظیمات> رنگ تعادل) که ما استفاده می شود چندین بار پیش از آن.

25

T برای تکمیل ترکیب این تصاویر ، ما قصد داریم برای اضافه کردن به زمین. دو روش برای انجام این کار وجود دارد :

 این یکی که من در پایان مرحله 5 توضیح داده شده است.  (Layer > Layer Style > Drop Shadow). با استفاده از سایه انداختن در منوی لایه سبک (لایه> استراتژی لایه> افت سایه). انتخاب لایه را با زمین و با استفاده از ابزار رایت در مناطقی که سایه پاییز.

گام 8 -- گرد و غبار

حالا ما می رویم برای ایجاد گرد و غبار بعدی را به پای دختر. استفاده از یک تصویر با یک آسمان ابری و سپس یک ابر با استفاده از ابزار کمند انتخاب کنید.

26

 Image > Adjustments > Levels. کپی کردن آن و قرار دادن در سند خود را انتخاب کنید و سپس تصویر> تنظیمات> سطحلغزنده را به وسط ورودی سمت راست به تیره ابر.

27. سپس ابزار پاک کن را در لبه ابر با قلم مو لبه نرم استفاده کنید. , choose Filter > Blur > Motion Blur and add the blur from left to right . در نهایت ، فیلتر را انتخاب کنید> بلور> حرکت لکه اضافه کنید و محو از چپ به راست حدود 7 یا 8 پیکسل.  و موقعیت این لایه پشت لایه با مدل. تکراری سپس لایه حرکت لایه ی جدید بالای لایه با مدل.  در این لایه ی جدید ، استفاده از ابزار سطح دوباره اما این بار حرکت کشویی ورودی مرکزی را به سمت چپ به درخشان شدن ابر.

 (Image > Adjustments > Color Balance). رتوش عکس بر روی آخرین کار خواهد شد برای اضافه کردن زنگ های قرمز و زرد با استفاده از ابزار تعادل رنگ (تصویر> تنظیمات> رنگ تعادل).

28

 گام 9 -- ریشه های فاینال

ما قصد داریم برای اضافه کردن ریشه های نهایی است. ما آنها را باید در شکل کج و معوج در بدن از مدل قرار خواهد شد. . جهت نمایش این اثر ، ما با ترکیبی از عکس های ریشه باید که در تصویر زیر نمایش داده می خواهم.

29

levels tool (Image > Adjustments > Levels) (Image > Adjustments > Color Balance). مثل همیشه ، اولین گام خواهد شد به انتخاب و هماهنگ و رنگ های مختلف نور از ریشه با استفاده از ابزار سطح (تصویر> تنظیمات> سطح) و ابزار تعادل رنگ (تصویر> تنظیمات> رنگ تعادل).  sاستفاده از مداد پاک کن با لبه نرم به پاک کردن همه است که شما لازم نیست و برای دادن به پایان می رسد از ریشه پژمرده اثر (به طوری که آنها را می توان متصل به آسانی پس از آن).  در اینجا یک مثال از ترکیب ریشه های مختلفی را برای ایجاد یک ریشه بزرگ می باشد :

30

. آن کمتر از دشوار به نظر میرسد.  . فقط بیمار می شود برای یافتن تصاویر خوبی از ریشه و ترکیب آنها با استفاده از روش مشابه دارد.

گام 10 -- بعضی از جزئیات

 . به دستکاری در عکس ما را جذاب تر ما می رویم به اضافه کردن اطلاعات بیشتر مانند گل ، گلبرگ ، و یک پرنده هستند. I chose photos with objects that are easy to isolate. را انتخاب کردم عکس ها را با اشیائی که آنها آسان برای منزوی کردن. این چیزها خواهد شد تا با سرعت و اطمینان از نتایج خوب است. 31

 مرحله 11 -- لایه های تنظیمات

. برای تکمیل دستکاری عکس ، ما قصد داریم برای اضافه کردن برخی از لایه های تنظیم. layer then choose Layer > New Adjustment Layer > Hue/Saturation. لایه بالایی را انتخاب کنید سپس لایه را انتخاب کنید> تنظیم لایه جدید> رنگ / اشباع. . کاهش اشباع در حدود -10 یا l کنید. . آزمایش با استفاده از لایه های تنظیم های دیگر برای تغییر رنگ و اثر پرینت نهایی است.

32

نتیجه نهایی

 ساخت پیچیده مانند دستکاری در عکس این مشکل است و اگر شما دنبال اصول چند دستکاری عکس. : برخی از اصول مهم عبارتند از :

  •  عکس ها را انتخاب کنید خوب با این شروع می شود.
  •  اطمینان حاصل کنید که نور و رنگ اجسام در بازی ترکیب کنید.
  •  آیا عجله نیست.   وقت خود را به پیدا کردن تصاویر مناسب برای کار کردن با و به دقت آنها را با هم مخلوط. . اطمینان حاصل شود که هیچ شی ء و یا لبه های ناپاک وجود دارد.

 

 

سایر صفحات سایت
جستجویجستجویجستجویجستجویجستجویجستجویجستجویجستجویجستجوی
ابر واژه های سایت
عضویت در سایت
جهت دریافت جدیدترین ها در ایمیل خود در گروه سایت عضو شوید.

 
خوراک فید
جهت اطلاع از جدیدترین برنامه ها در خوراک فید عضو شوید.

icon
© کلیه حقوق این وب سایت نزد مدیران آن محفوظ است.
استفاده از مطالب تنها با اجازه مدیران امکانپذیر است.
قالب ساز : kabook.ir